Šventojo Lozoriaus bažnyčia (Agios Lazaros). Viena iš svarbiausių, ne tik Larnakos, bet ir viso Kipro bažnyčių yra Šv. Lozoriaus bažnyčia, išlikusi nuo Bizantijos epochos laikų. Bažnyčia pastatyta IX amžiuje, skirta Šventajam Lozoriui, kuris laikomas Larnakos globėju. Lozoriaus laidojimo vieta „larnaksas“, išvertus reiškia – sarkofagas arba karstas, iš šio pavadinimo ir kilo miesto pavadinimas. Šventasis buvo palaidotas, ten kur dabar stovi bažnyčia, o jo palaikai yra išlikę iki dabar. Bažnyčios kieme stovi Bizantijos muziejus, kuriame eksponuojama religinių relikvijų kolekcija.
Larnakos druskos ežeras (Larnaca Salt Lake). Larnakos druskos ežeras, tai gamtos draustinis, pavasarį čia galima pamatyti flamingų ir ančių pulkus, o vasarą ežeras pilnai išdžiūsta ir tampa negyva, balta dykuma, padengta stora, 10 centimetrų, druskos pluta. Legenda byloja, kad pats Šventasis Lozorius, ėjęs pro vynuogynus ir paprašęs šeimininkų vynuogių kekės atsigaivinti, bet šeimininkai jam atsakė, Lozorius supyko ir prakeikė šią žemę, pasakė, kad joje negims nieko, išskyrus, druską ir nuo kitos dienos, toje vietoje, atsirado druskos ežeras.
Hala Sultan Tekke mečetė. Hala Sultan Tekke mečetė įsikūrusi ant Larnakos druskos ežero kranto. Mečetė buvo pastatyta toje vietoje, kur žuvo pranašo Mahometo giminaitis, todėl ši mečetė laikoma ketvirta pagal svarbą mečete pasaulyje. Nors šiuo metu pamaldos nevyksta, bet ekskursijoms mečetė ji atvira. Hala Sultan Tekke, tai visas pastatų kompleksas, kurį sudaro gyvenamieji pastatai, mauzoliejus ir pats maldos pastatas.
Finikoudes paplūdimys (Finikoudes promenada). Finikoudes paplūdimys, vienas iš pagrindinių turistų traukos objektų Kipre. Dieną į paplūdimį plūsta norintys degintis ir maudytis jūroje, o vakare promenadą užkariauja poilsiautojai, norintys pasivaikščioti palmių alėja bei pailsėti vienoje iš daugybės promenados restoranų ir kavinių, kuriose turistai mielai ragauja tradicinių Kipro virtuvės patiekalų.
Senasis Kition miestas. XIII a. prieš mūsų erą Kipre pradėjo kurtis senovės civilizacija, kuri gyvavo net 1 tūkst. metų. Kasinėjant buvo atrasti šios civilizacijos pėdsakai, ši senovinė valstybė buvo vadinama Kition. Mokslininkai nustatė, kad norint iškasti visą senąjį miestą, reikėtų atkasti visą naująją Larnaką, todėl buvo nuspręsta tyrinėti tik dalines Kition miesto dalis ir dabar yra galimybė apžiūrėti nedidelę dalį senojo Kitiono.
Akvedukas Kamaresas (Kamares Aqueduct). Kamareso akvedukas, tai sudėtingos vandentiekio inžinerinės sistemos dalis, pastatyta vos per vienerius metus, tuo metu, kai Kiprą valdė osmanai. Šis vandentiekis veikė apie 200 metų iki kol buvo pastatytas naujas, modernus Larnakos akvedukas. Bendras akveduko ilgis 10 kilometrų, akveduką sudaro net 75 arkiniai tarpatramiai, nors iki šių dienų išliko tik dalis visos vandentiekio sistemos. Tačiau pasigrožėti šiuo įspūdingu statiniu tikrai verta, ypač vakare, kai įjungiami prožektoriai apšviečia akveduko arkas.
Larnakos archeologijos muziejus. Muziejuje daugiausiai eksponuojama Kition miesto klestėjimo laikotarpio radiniai. Ekspozicijos suskirstytos į du kambarius, pirmame – skulptūros, antrame – keramikos kolekcija iš Kition miesto. Taip pat yra neolito laikotarpio archeologinių atradimų ir keletas Romos laikų stiklo kolekcijų.
Chirokitijos miestas. Senovinis Chirokitijos miestas nutolęs nuo Larnakos apie 40 kilometrų, įsikūręs upės slėnyje, tačiau tikrai vertas aplankyti, kadangi yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Iki šių dienų yra išlikę dar apie 100 namų ir jų griaučių. Tuometiniai miestiečiai gyveno nedideliuose, iš molinių plytų sumūrytuose, apvaliuose namukuose, šie namukai turėjo plokščius stogus, ugniakurus, langus ir suolus. Chirokitijoje gyveno apie 300-600 žmonių, kurie vertėsi gyvulininkyste ir žemdirbyste. Šių žmonių, gyvenusių Chirokitijoje, išskirtinumas tas, kad jie, savo mirusius gyventojus, šeimos narius laidodavo po namų slenksčiu.
Zenobia laivas. Viena iš labiausiai narų mėgstamų vietų, 1980 metais, prie Larnakos krantų, nuskendęs keltas. Visai greitai, tiek vietinių, tiek turistų, laivas buvo pramintas Viduržemio jūros Titaniku, nors realių žmonių aukų, laivo skendimo metu, buvo išvengta. Ne už ilgo Zenobia laivas tapo tikru narų traukos objektu, nardytojų pramoga – Zenobia liekanų tyrinėjimas, vertingų daiktų paieška. Laivas yra 178 metrų ilgio ir 28 metrų pločio.
Kupranugarių parkas. Kupranugarių parkas įsikūręs Mazoto kurorte, 15 minučių kelio automobiliu, nuo Larnakos oro uosto. Šiame parke galite pasinaudoti proga ir jodinėti kupranugariais. Jei nenorite jodinėti kupranugariais, galima jodinėti asilais. Šiame parke, už papildomą, simbolinį mokestį, galite pamaitinti gyvūnus, apžiūrėti mini zoologijos sodą, kuriame laikomi triušiai, žąsys, povai, ožkos. Parke yra vaikų žaidimų aikštelė bei nedidelis restoranas ir kavinė.
Stavrovouni vienuolynas. Į vakarus nuo Larnakos nutolęs, ant dantytos uolos, stovi vienas seniausių Kipro vienuolynų. Šį vienuolyną įkūrė imperatoriaus Konstantino motina, kuri vėliau buvo kanonizuota ir paskelbta šventąja, dabar žinoma kaip Šv. Elena. Vienuolynas ne vieną kartą buvo apšaudytas ir ne kartą buvo suniokotas bei degintas, bet išlikęs iki šių dienų. Atvykus į vienuolyną, pastebėsite, kokioje puikioje vietoje jis stovi ir kokio neapsakomo grožio aplinkinių miestų ir kaimelių panorama galima grožėtis. Šio vienuolyno sienose yra įmūrytas šventas kryžius, manoma, kad Šv. Elena, vienuolyno įkūrėja, atsivežė į vienuolyną pačio Kristaus kryžiaus dalį, kuri iki šių dienų yra išlikusi vienuolyno sienose.